Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7139
Stary 21.08.2013, 18:01
Jesli zagraja tak jak z TNS czy Molde to 3 moga dostac w pierwszej polowie.
Ale chlopcy z Warszawy mowia ze to presja i miano faworyta platalo im nogi z Walijczykami i Norwegami. Teraz zagraja na luzie i dopiero pokaza na co ich stac...
Odpowiedz cytując