Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20568
Stary 21.08.2013, 17:15
Chyba Beskidowi Andrychow, stamtąd sie przeciez wywodzi.

slubowanie przechodzą male dzieciaki, dla ktorych jest w 99% pierwszy kontakt z pilka. I albo rodzice sa kibicami Wisly i ich zapisuja, albo parolatkowie prosza ich o zapisanie do szkolki Wisly, mimo ze wielu z nich jeszcze niewyraznie mowi.
I takie slubowanie przechodzil rowniez Pawel Stolarski.. wiec zanim ktos palnie glupotą typu "to ich praca, najemnik itp" niech zacznie orientowac sie w wielu kwestiach.



Ostatnio edytowane przez c. : 21.08.2013 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując