Chyba Beskidowi Andrychow, stamtąd sie przeciez wywodzi.
slubowanie przechodzą male dzieciaki, dla ktorych jest w 99% pierwszy kontakt z pilka. I albo rodzice sa kibicami Wisly i ich zapisuja, albo parolatkowie prosza ich o zapisanie do szkolki Wisly, mimo ze wielu z nich jeszcze niewyraznie mowi.
I takie slubowanie przechodzil rowniez Pawel Stolarski.. wiec zanim ktos palnie glupotą typu "to ich praca, najemnik itp" niech zacznie orientowac sie w wielu kwestiach.
