|
Dokładnie dzisiaj mija 17 lat jak Widzew Łódź wyeliminował Broendby Kopenhaga i jako ostatni Polski zespól zagrał w fazie grupowe Ligi Mistrzów.
Jeżeli Legia strzeli dzisiaj choć jedną bramkę to nie da sobie wydrzeć awansu w Warszawie. Gol strzelony w Bukareszcie rozstrzygnie według mnie sprawę awansu.
|