Drozd napisał(a):

ps. Może ktoś pamięta mecz Legia-Wisła 0:3 w końcówce lat 80' Grenda, Janik,Jałocha, Dziubiński,Marzec ... Wtedy gdyby były buki kurs byłby pewnie ze 40. I nikt nie pitolił o pompowaniu balonów. W kilka miesięcy z drużyny 13/14 wskoczyliśmy na pudło. Bo młodzi uwierzyli.
|
Powazna zapowiedz niczym przed meczem Wisły z Barceloną
Zejdzcie na ziemie.. Lech niczego wielkiego nie prezentuje w tym sezonie, a Wisla jest duzo mocniejsza niz przed startem ligi, Poznaniaki jak najbardziej do pokonania. Ot ligowy sredniak na dzis dzien.
3;0 dla Wisly mnie nie zdziwi tak jak nie zdziwi mnie 3;0 dla Lecha, wygra ten kto bedzie miec lepszy dzien.