Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 21.08.2013, 14:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Może mi któryś mózg wyjaśnić po co pompujecie balon?

Wiem że Elefant sobie jaja robi.
Jaki balon? Wisła to zespół piłki nożnej, dyscypliny najbardziej nieprzewidywalnej, dlaczego więc 3:0 to miałby być balon? Nie wymagam żeby wygrali 3:0, wymagam żeby grali jakby chcieli wygrać 3:0. Czy to takie trudne do pojęcia? A w związku z tym piłkarze żeby chcieć wygrać 3:0 muszą wierzyć że są w stanie. Przez takie pieprzenie o "pompowaniu balona" trudno im będzie uwierzyć, a bez wiary g... z tego będzie.

Teraz może kolega wyjaśni co rozumie przez "balon"?

ps. Może ktoś pamięta mecz Legia-Wisła 0:3 w końcówce lat 80' Grenda, Janik,Jałocha, Dziubiński,Marzec ... Wtedy gdyby były buki kurs byłby pewnie ze 40. I nikt nie pitolił o pompowaniu balonów. W kilka miesięcy z drużyny 13/14 wskoczyliśmy na pudło. Bo młodzi uwierzyli.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.08.2013 o godz. 15:40.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując