wolfy napisał(a):

Może mi któryś mózg wyjaśnić po co pompujecie balon?
Wiem że Elefant sobie jaja robi.
|
Myślę, że z tęsknoty za dawną Wisłą

Umiarkowany optymizm w chwili obecnej byłby najwłaściwszy. Tracimy mało bramek, w grze widać jakieś zalążki pomysłów, wreszcie jest napastnik. Moim zdaniem drużynie brakuje jeszcze pewności siebie, która przyjdzie wraz z wynikami. Dobrze byłoby, żeby Małecki odpalił, bo na razie w ogóle nie widać jego charakterystycznej dynamiki i odejścia.
Uważam, że skład mamy w zupełności wystarczający na pierwszą ósemkę.