Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.08.2013, 14:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Może mi któryś mózg wyjaśnić po co pompujecie balon?

Wiem że Elefant sobie jaja robi.
Myślę, że z tęsknoty za dawną Wisłą Umiarkowany optymizm w chwili obecnej byłby najwłaściwszy. Tracimy mało bramek, w grze widać jakieś zalążki pomysłów, wreszcie jest napastnik. Moim zdaniem drużynie brakuje jeszcze pewności siebie, która przyjdzie wraz z wynikami. Dobrze byłoby, żeby Małecki odpalił, bo na razie w ogóle nie widać jego charakterystycznej dynamiki i odejścia.

Uważam, że skład mamy w zupełności wystarczający na pierwszą ósemkę.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując