Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.08.2013, 14:27
Najlepiej jest być wiecznie smutnym sceptykiem.

Chłopaki dobrze ostatnio grają,Garguła,Chrapek widać,że podłapali formę.Głowacki i Bunoza jak profesor od początku sezonu...Brozio jak złapie optymalną formę to dalej wciąga tą ligę nosem,taka prawda.
Są oznaki tego,że może być lepiej i tego się trzeba trzymać
A leszek swoją drogą wcale takiej kosmicznej piły nie gra,patrząc chociażby po ostatnim meczu z Niecieczą. To co Termalica robiła w obronie to takiej komedii już dawno nie widziałem...

Jedziemy z pyrami,trzeba być optymistą.2-1 dla Wisełki
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując