Najlepiej jest być wiecznie smutnym sceptykiem.
Chłopaki dobrze ostatnio grają,Garguła,Chrapek widać,że podłapali formę.Głowacki i Bunoza jak profesor od początku sezonu...Brozio jak złapie optymalną formę to dalej wciąga tą ligę nosem,taka prawda.
Są oznaki tego,że może być lepiej i tego się trzeba trzymać

A leszek swoją drogą wcale takiej kosmicznej piły nie gra,patrząc chociażby po ostatnim meczu z Niecieczą. To co Termalica robiła w obronie to takiej komedii już dawno nie widziałem...
Jedziemy z pyrami,trzeba być optymistą.2-1 dla Wisełki