Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 21.08.2013, 13:40
Bo jak wszędzie grajki słyszą że 8 miejsce jest szczytem ich możliwości, to prowadzenie traktują jak skarb, którego trzeba bronić skoro już go mamy. Z podświadomością nie wygrasz. A przestawić ich można tylko stawiając oczywiste cele.


Korbit napisał(a):Wyświetl post
jak nie teraz to kiedy? Wisełce jest potrzebne zwycięstwo u Siebie drużyna nabierze wiary w zespół i będą łoić całą resztę trzeba pyknąć dziewice z amiki 3:0! Smuda naprawdę wprowadził "styl" w poczynania Wisełki to już nie są dzieci we mgle Kulawika gdzie zwycięstwo było dziełem przypadku JAZDA JAZDA JAZDA Panowie!
Taki właśnie powinien być cel, nie biadolenie liczenie na słabość kuchennych tylko 3:0 (2:0). I nie jest on nierealny. Litwini ich powieźli to my nie możemy? Co jest do stracenia? Co do "stylu" to bez przesady, ale jest bieganie i zespołowa walka, na każdą drużyne z ....klasy to wystarczy. Jak jeszcze zagramy odważniej do przodu to pyry zgłupieją i może być więcej niż 3.

Ps. Dzieci we mgle to były za Probierza, za Kulawika zamiast grać zajmowano się rozrzedzaniem mgły. Dzięki temu Smuda trafił na pobojowisko ale przynajmniej bramki było widać.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.08.2013 o godz. 13:47.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując