Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.08.2013, 13:22
jak nie teraz to kiedy? Wisełce jest potrzebne zwycięstwo u Siebie drużyna nabierze wiary w zespół i będą łoić całą resztę trzeba pyknąć dziewice z amiki 3:0! Smuda naprawdę wprowadził "styl" w poczynania Wisełki to już nie są dzieci we mgle Kulawika gdzie zwycięstwo było dziełem przypadku JAZDA JAZDA JAZDA Panowie!





'
Odpowiedz cytując