|
jak nie teraz to kiedy? Wisełce jest potrzebne zwycięstwo u Siebie drużyna nabierze wiary w zespół i będą łoić całą resztę trzeba pyknąć dziewice z amiki 3:0! Smuda naprawdę wprowadził "styl" w poczynania Wisełki to już nie są dzieci we mgle Kulawika gdzie zwycięstwo było dziełem przypadku JAZDA JAZDA JAZDA Panowie!
'
|