Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
1281
21.08.2013, 11:42
Jachcik
napisał(a):
Siema
Zapraszam do sprawdzenia czegoś nowego( w sumie tylko w sieci, bo nagrane jakies 7-8 miesiecy temu)
http://www.youtube.com/watch?v=mgA-QXCAJmE
Bit spoko, nawijka ujdzie, ale nie wrzucaj traków bez Mixu/Masteru...
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906