|
Bez hura optymizmu proszę ...
W poprzednich rundach przychodziłem na stadion na gazie przekonany że wygramy ( ah ta naiwność) i sprowadzano mnie na ziemie raz za razem.
W drużynie coś drgnęło, możliwe, że wystarczy to na Lecha, który ostanio nie pokazywał się z dobrej strony.
|