Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.08.2013, 10:44
Bez hura optymizmu proszę ...

W poprzednich rundach przychodziłem na stadion na gazie przekonany że wygramy ( ah ta naiwność) i sprowadzano mnie na ziemie raz za razem.

W drużynie coś drgnęło, możliwe, że wystarczy to na Lecha, który ostanio nie pokazywał się z dobrej strony.
Odpowiedz cytując