Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.08.2013, 22:29
Jak odwrócisz będzie 5-0. Odwracać można na wiele sposobów.

Liczę na coraz lepszą grę w ofensywie. Jeżeli formacja obrona zagra tak jak w dotychczasowych meczach będzie OK. Musimy liczyć na to że Miskiewicz będzie miał dzień bez baboli.

Remis mnie nie zadowoli.
Odpowiedz cytując