|
Jak odwrócisz będzie 5-0. Odwracać można na wiele sposobów.
Liczę na coraz lepszą grę w ofensywie. Jeżeli formacja obrona zagra tak jak w dotychczasowych meczach będzie OK. Musimy liczyć na to że Miskiewicz będzie miał dzień bez baboli.
Remis mnie nie zadowoli.
|