Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2013, 21:50
Mnie strasznie bawią opinie ze Zimnoch zje Szpilke Może oglądamy rózne walki Zimnocha i Szpilki ja rozumiem ze dawał sie trafiać Mollo ale przepraszam Zimnochowi do Mollo brakuje lat swietlnych a co dopiero do Artura. Ma braki w obronie ale Zimnoch krzywdy mu nie zrobi bo nie ma szybkosci ani takiej sily nawet jesli go trafi to Szpilka i tak wstanie a potem bedzie to co z Mollo... Krzysiek wypromowal sie dzieki Arturowi ale jak dojdzie do ich walki wszystko sie skonczy i o Zimnochu wszyscy zapomnicie
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując