Mnie strasznie bawią opinie ze Zimnoch zje Szpilke

Może oglądamy rózne walki Zimnocha i Szpilki ja rozumiem ze dawał sie trafiać Mollo ale przepraszam Zimnochowi do Mollo brakuje lat swietlnych a co dopiero do Artura. Ma braki w obronie ale Zimnoch krzywdy mu nie zrobi bo nie ma szybkosci ani takiej sily nawet jesli go trafi to Szpilka i tak wstanie a potem bedzie to co z Mollo... Krzysiek wypromowal sie dzieki Arturowi ale jak dojdzie do ich walki wszystko sie skonczy i o Zimnochu wszyscy zapomnicie