Jazon napisał(a):

|
Zimnoch wypunktował Malujdę jak profesor, świetne trzymanie dystansu, prawa ręka ciągle przy głowie, zero niepotrzebnej podpałki. Niestety następny rywal o którym się mówi (Binkowski) to nieporozumienie. Babiloński powinien zakontraktować mu kogoś lepszego.
|
Jak profesor?
Chłop bije kombinacje ślamazarnie, beznadziejne pracuje na nogach, siła ciosu chyba też mizerna. Trzymał dystans? No jeśli walczy się z zawodnikiem o 10 cm niższym nie jest o to trudno... Malujda kilka razy trafił go zwykłym cepem - jeśli da się tak trafić choć raz Szpilce to podziękował. Gdyby Szpila walczył tak jak Zimnoch z Malujdą zabilibyście go śmiechem.
Szpilka na razie nic wielkiego nie pokazuje, ale błagam Was - czym Zimnoch go zaskoczy? Szybkością, siłą ciosu? Przecież On tego nie posiada...