Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9216
Stary 20.08.2013, 20:55
Domyslam sie.. ;-) to bylyby juz wolne zarty

mimo wszystko troche zdzwiniony jestem, sadzilem ze to kwota ktora oscyluje wokol 5 tys zl jak nie wiecej.
moze dziwny jestem, ale takie mialem domysly na stadionie Wisly- 13 krotnego Mistrza Polski wynajem lozy ot tak za 1,5 klocka na kilka/ kilkanascie osob to jak wyzej wspomnialem..... ;-)
Ostatnio edytowane przez c. : 20.08.2013 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując