Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20561
Stary 20.08.2013, 19:00
kristos napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze o Stolarskim.
Czytam w ostatnim wywiadzie ,że jeszcze nie zdecydował ,czy w styczniu podpisze profesjonalny kontrakt.
Obawiam się ,ze raczej da się skusić managerom i powędruje gdzieś do mocniejszej ligi.
Wg. mnie jeśli jest prawdziwym Wiślakiem(a tak ponoć odpowiada) powinien podpisać i wtedy ewentualnie odejść ,by klub zarobił jakieś pieniądze a nie tylko ekwiwalent za wyszkolenie.
No to mamy własny przykład tego czego obawia się Cupiał.

Niestety ale by zatrzymywać wychowanków to klub musi być top, walczyć o puchary i umożliwiać drogę rozwoju. A takiego na samych wychowankach i polityce bezgotówkowej się nie zbuduje...koło się zamyka.

Budowanie klubu bez szkolenia jest równie bezsensowne jak szkolenie bez perspektyw.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 21.08.2013 o godz. 00:39.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując