kristos napisał(a):

Jeszcze o Stolarskim.
Czytam w ostatnim wywiadzie ,że jeszcze nie zdecydował ,czy w styczniu podpisze profesjonalny kontrakt.
Obawiam się ,ze raczej da się skusić managerom i powędruje gdzieś do mocniejszej ligi.
Wg. mnie jeśli jest prawdziwym Wiślakiem(a tak ponoć odpowiada) powinien podpisać i wtedy ewentualnie odejść ,by klub zarobił jakieś pieniądze a nie tylko ekwiwalent za wyszkolenie.
|
No to mamy własny przykład tego czego obawia się Cupiał.
Niestety ale by zatrzymywać wychowanków to klub musi być top, walczyć o puchary i umożliwiać drogę rozwoju. A takiego na samych wychowankach i polityce bezgotówkowej się nie zbuduje...koło się zamyka.
Budowanie klubu bez szkolenia jest równie bezsensowne jak szkolenie bez perspektyw.