FraMat napisał(a):

|
Tak co prawda trochę nie w temacie, ale oglądając dziś mecz Szachtiora Karaganda z Celtikiem Glasgow stwierdzam, że jesteśmy trochę daleko za... Kazachami.
|
O tym samym pomyślałem, chociaż z drugiej strony to Śląsk, Legia spokojnie mogliby powalczyć z Celtikiem. Szkoci nie mają już dwóch takich drużyn co kiedyś.
Po pierwszych 15 minutach i niewykorzystanych sytuacjach Celticu pomyślałem, że "śmierdzi" mi tu Wisłą i jej wyprawami na egzotyczne kierunki.
Niewykorzystane sytuacje i brak zaangażowania na 100% dają dziś taki wynik.