Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7131
Stary 20.08.2013, 17:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak co prawda trochę nie w temacie, ale oglądając dziś mecz Szachtiora Karaganda z Celtikiem Glasgow stwierdzam, że jesteśmy trochę daleko za... Kazachami.
O tym samym pomyślałem, chociaż z drugiej strony to Śląsk, Legia spokojnie mogliby powalczyć z Celtikiem. Szkoci nie mają już dwóch takich drużyn co kiedyś.

Po pierwszych 15 minutach i niewykorzystanych sytuacjach Celticu pomyślałem, że "śmierdzi" mi tu Wisłą i jej wyprawami na egzotyczne kierunki.

Niewykorzystane sytuacje i brak zaangażowania na 100% dają dziś taki wynik.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 20.08.2013 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując