Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
Od: 05.2009
Offline
#
65642
20.08.2013, 16:19
Nie zdziwiłbym się gdyby chodziło o Podgórskiego. Podobno jego klauzula odejścia to 500 tys zł.
duch1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do duch1989
Znajdź inne posty napisane przez duch1989