Karherop napisał(a):

I tak Wisła stała się sama dla siebie katem . Postawiła na młodego Stolarskiego , ten nie zagrał tak naprawdę jeszcze żadnego rewelacyjnego spotkania ( kilka dobrych , słabych i przeciętnych) , a już jest wielkie zainteresowanie Juventusem . Równie dobrze mogla go trzymać w rezerwach do ukończenia pełnoletniości i wysłać na ogranie do niższych lig jak Chrapka/Nalepę .
Rozczarował mnie sam Paweł , gdyż w każdym poprzednim wywiadzie powtarzał że liczy się na ten moment tylko Wisła i ani nie rozważa ofert z innych klubów . Teraz już zmienił zdanie i musi sobie to 'przemyśleć'
|
Może tj. po to żeby klub przygotował się na poważnie do negocjacji, a nie próbował zbyć go czapką gruszek licząc że tak czy inaczej przywiązanie będzie decydujące przy przedłużeniu umowy. Taka wypowiedź budzi wątpliwości kibicow z kolei w chwili obecnej kolejne wywiady nt. przywiązania mogłyby się okazać strzałem (albo i dwoma) we własne kolano.