Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20555
Stary 20.08.2013, 13:19
I tak Wisła stała się sama dla siebie katem . Postawiła na młodego Stolarskiego , ten nie zagrał tak naprawdę jeszcze żadnego rewelacyjnego spotkania ( kilka dobrych , słabych i przeciętnych) , a już jest wielkie zainteresowanie Juventusem . Równie dobrze mogla go trzymać w rezerwach do ukończenia pełnoletniości i wysłać na ogranie do niższych lig jak Chrapka/Nalepę .

Rozczarował mnie sam Paweł , gdyż w każdym poprzednim wywiadzie powtarzał że liczy się na ten moment tylko Wisła i ani nie rozważa ofert z innych klubów . Teraz już zmienił zdanie i musi sobie to 'przemyśleć'
Odpowiedz cytując