Bilety na mecz z Lechem Poznań oraz sektor szkolny:
SKWK napisał(a):
Wszystkich chłopaków, którzy w tym roku skończą szesnaście lat (rocznik 1997 i młodsi), i chcą pójść na niedzielny mecz Wisły, zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.
Przypominamy, że sklep ten znajduje się na starej hali, na prawo od wejścia. Karty pozostawione w innym miejscu (jak Strefa Kiboli) nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu darmowych biletów.
Zapisywać możecie się do czwartku do godziny 17:00. Warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej Karty Kibica.
Od meczu z Lechem zmieniamy nieco zasady przyznawania darmowych biletów. Dlatego też szczególnie zachęcamy do organizowania się osiedlami/FC. Istnieje wówczas możliwość dostarczenia Kart Kibica z danego rejonu przez jedną, wyznaczoną osobę. Prosimy, by zebrane karty były ze sobą spięte, oraz zawierały pisemną informację z jakiego osiedla/FC zostały dostarczone. W ten sposób odbiór biletów w dniu meczu będzie szybszy, mniej problematyczny, oraz możliwy do wykonania przez jedną osobę na całe osiedle/FC.
W pozostałych przypadkach Karty Kibica przyniesione muszą zostać osobiście.
SKWK zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego biletu.
Przed zostawieniem Karty Kibica w sklepie, upewnijcie się, że nie straciła ona swojej ważności !
Dziewczęta, które również chciałyby otrzymywać darmowe bilety na mecze Wisły, zachęcamy do pomocy przy sektorze szkolnym. Więcej informacji w osobnym newsie.
|
Sektor szkolny:
SKWK napisał(a):
Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków SA wszystkie osoby zainteresowane pojawieniem się na Sektorze Szkolnym mogą otrzymać wejściówkę na mecz. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.
Jak pojawić się przy Reymonta? Jest to naprawdę bardzo proste!
Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek.
- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Lechem Poznań. Zostanie on rozegrany w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 18:00
- wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11, E12
- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija w środę 21 sierpnia O GODZINIE 12
- zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
- akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych. Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym:sektorszkolny @ kibicewisly.pl
|