Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65624
Stary 20.08.2013, 10:30
Cytat:
Stać nas na kontrakt? Nie.

Czym jak czym ale Polakiem to on nie jest.
To było tak z przymrużeniem oka kolego.

Skoro przewijał się temat Semira Stilica na forum i jest już na pewno nieaktualny to pomyślałem o Rogerze. Myślę, że bardzo różniących wymagań nie mieliby a naturalizowany Brazylijczyk byłby większym wzmocnieniem chodź wiadomo, iż było by to bardzo krótko terminowe myślenie.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując