Cytat:
Stać nas na kontrakt? Nie.
Czym jak czym ale Polakiem to on nie jest.
|
To było tak z przymrużeniem oka kolego.
Skoro przewijał się temat Semira Stilica na forum i jest już na pewno nieaktualny to pomyślałem o Rogerze. Myślę, że bardzo różniących wymagań nie mieliby a naturalizowany Brazylijczyk byłby większym wzmocnieniem chodź wiadomo, iż było by to bardzo krótko terminowe myślenie.