Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9212
Stary 19.08.2013, 23:41
zawsze bylem ciekaw ile taka loza bedzie kosztowac na stadionie Wisly.. jesli to prawda co piszesz to troche zdziwniony jestem.. w sensie w ch.. malo.

stadion ukochanego klubu, a lokal na florianskiej to dwa rozne swiaty.. nie ten klimat, nie ta historia, nie te wspomnienia i nie ta pamiatka.. 100 zl od osoby to jakis zart.. za leba placilem 50 zl za wstep na sylwestra w zapyzialej remizie

Dobrze wiedziec, bo na pewno sie skorzysta z takiej lozy..

Chociaz z tym "ponoc.." troche mnie zaintrygowales.. ktos na forum jakims napisal czy rzeczywiscie tam przedzwoniles? bo dalej nie wierze ze to takie grosze , jeszcze na wieczor kawalerski.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.08.2013 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując