zawsze bylem ciekaw ile taka loza bedzie kosztowac na stadionie Wisly.. jesli to prawda co piszesz to troche zdziwniony jestem.. w sensie w ch.. malo.
stadion ukochanego klubu, a lokal na florianskiej to dwa rozne swiaty.. nie ten klimat, nie ta historia, nie te wspomnienia i nie ta pamiatka.. 100 zl od osoby to jakis zart.. za leba placilem 50 zl za wstep na sylwestra w zapyzialej remizie
Dobrze wiedziec, bo na pewno sie skorzysta z takiej lozy..
Chociaz z tym "ponoc.." troche mnie zaintrygowales.. ktos na forum jakims napisal czy rzeczywiscie tam przedzwoniles? bo dalej nie wierze ze to takie grosze , jeszcze na wieczor kawalerski.