Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23764
Stary 19.08.2013, 21:37
Właśnie dlatego to Państwo jest takie a nie inne, nie wiadomo kto z kim i po co... Jedno jest pewnie nic się nie zmieni... Każdy będzie szedł do wyborów z pięknymi sloganami patrz PO... dać szanse innym ugrupowaniom Stracić kolejne lata na złudzenia i rozpierdalanie Kraju... Każdego i tak interesuje własna kieszeń, od cała ordynacja wyborcza i układy partyjne. A najsmutniejsze jest to że jako Kraj mamy niesamowity potencjał...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!