Właśnie dlatego to Państwo jest takie a nie inne, nie wiadomo

kto z kim i po co... Jedno jest pewnie nic się nie zmieni... Każdy będzie szedł do wyborów z pięknymi sloganami patrz PO... dać szanse innym ugrupowaniom

Stracić kolejne lata na złudzenia i rozpierdalanie Kraju...


Każdego i tak interesuje własna kieszeń, od cała ordynacja wyborcza i układy partyjne. A najsmutniejsze jest to że jako Kraj mamy niesamowity potencjał...