Temat: pytanko mam
Wyświetl pojedynczy post
julek37
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.08.2013, 20:59. pytanko mam
jestem kibicem Wisły i posiadaczem karty kibica.
chciałbym zabrac na mecz zonę a bardziej syna ...czy musza miec swoje karty? czy kupoję bilety na swoją i wchodzą ze mną ?\