Temat
:
pytanko mam
Wyświetl pojedynczy post
julek37
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
1
19.08.2013, 20:59. pytanko mam
jestem kibicem Wisły i posiadaczem karty kibica.
chciałbym zabrac na mecz zonę a bardziej syna ...czy musza miec swoje karty? czy kupoję bilety na swoją i wchodzą ze mną ?\
julek37
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do julek37
Znajdź inne posty napisane przez julek37