Nie ma co marudzić, biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową klubu.Sprowadzono Pawła, który już pokazał, że jest wzmocnieniem dla ataku który wcześniej wogóle nie istniał. Młodego Fryca, zobaczymy co z niego będzię...Wcześniej macedończyka, teraz ten Haitańczyk...jeśli potwierdzi się, że uda się sprowadzić jako tako prosto kopiącego pomocnika i napastnika, to można uznać, te okienko za bardzo udane...bo jak mówi przysłowie "z pustego nawet..." a jednak u nas pusto a coś nalać się udało
