Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65612
Stary 19.08.2013, 20:19
Nie ma co marudzić, biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową klubu.Sprowadzono Pawła, który już pokazał, że jest wzmocnieniem dla ataku który wcześniej wogóle nie istniał. Młodego Fryca, zobaczymy co z niego będzię...Wcześniej macedończyka, teraz ten Haitańczyk...jeśli potwierdzi się, że uda się sprowadzić jako tako prosto kopiącego pomocnika i napastnika, to można uznać, te okienko za bardzo udane...bo jak mówi przysłowie "z pustego nawet..." a jednak u nas pusto a coś nalać się udało
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując