Ogryzek napisał(a):

Pamiętajmy, walczymy o pierwszą 8 a nie o mistrza. Inaczej zaraz ktoś napisze że z Piechem do LM, po co nam on. Niektórzy się jeszcze nie połapali o co w lidze gramy
|
No to budujmy drużynę na pierwszą 8.
To pewnie zadowala ambicje Cupiała.
Wydał dziesiatki milionów i pierwsza ósemka mu to zwróci.