Piech również może grać jako boczny pomocnik, tak często grywał w Ruchu. Nie jest to piłkarz perspektywiczny (wiek) ale wystarczająco młody żeby mieć siły dużo biegać. W naszej sytuacji kadrowej każdy piłkarz o solidnych umiejętnościach jest bezcenny. Pamiętajmy, walczymy o pierwszą 8 a nie o mistrza. Inaczej zaraz ktoś napisze że z Piechem do LM, po co nam on. Niektórzy się jeszcze nie połapali o co w lidze gramy
