Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7123
Stary 19.08.2013, 18:09
Śmierdzi kompleksami. Boli, że z własnej strony Błoń. Realnie patrząc, to z taką grą jaką Legia zaprezentowała przeciwko Molde nie ma szans. Jeżeli zaś przypomni sobie grę z fazy grupowej LE, może powalczyć.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując