Gwiaździsty napisał(a):

|
Rumunkom wystarczy gładkie 2:0. Na wyjeździe też zagrają lepiej niż mające wszystko w d...e Molde.
|
Czyli teraz aktualna jest już teoria, że Molde kompletnie nas olało?
63.5 Kg napisał(a):

|
Chce tylko zobaczyć co by się stało w Legii gdyby teraz odpadla.
|
Rok temu odpadliśmy z Rosenborgiem i świat się nie zawalił. Jak odpadniemy, co jest dość prawdopodobne to wejdziemy do LE z 3 koszyka i pewnie w grupie pokusimy się o jakieś 4-8 punktów i miejsca 2-4. Luz.