Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7121
Stary 19.08.2013, 17:43
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Rumunkom wystarczy gładkie 2:0. Na wyjeździe też zagrają lepiej niż mające wszystko w d...e Molde.
Czyli teraz aktualna jest już teoria, że Molde kompletnie nas olało?

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Chce tylko zobaczyć co by się stało w Legii gdyby teraz odpadla.
Rok temu odpadliśmy z Rosenborgiem i świat się nie zawalił. Jak odpadniemy, co jest dość prawdopodobne to wejdziemy do LE z 3 koszyka i pewnie w grupie pokusimy się o jakieś 4-8 punktów i miejsca 2-4. Luz.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując