Uran235 napisał(a):

|
W jakimś artykule o powrocie Lucasa czytałem, że jeszcze nie będzie mógł występować w pierwszej drużynie. Chłopak wciąż jest niepełnoletni (rocznik '96) i nie ma europejskiego paszportu, więc coś w tym może być.
|
Tak. Ponadto wspomniał, że będzie dopiero dostępny na zimowy obóz, bo po podpisaniu kontraktu i tak na 3 miesiące musiałby wyjechać.