|
A bo to ja wiem, co robi w wolnych chwilach? Paweł akurat zapieprzał i to widać (chociaż i tak musi się jeszcze zgrać z resztą drużyny, czego byśmy uniknęli, gdyby przyszedł w okresie przygotowawczym). Czy Piotrek robił to samo? Kto go wie, tak czy inaczej lepiej by było mieć go już w lipcu.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|