Drozd napisał(a):

|
Super niech Ruch narodowy dostaje się do parlamentu, tylko dlaczego jego przedstawiciele chcą tego dokonać kosztem PiS? Kamikaze jasno stwierdzi że nie ma dla niego znaczenia czy koalicja z PiS czy z PO bo to jeno i to samo. Jak można odbierać tego typu wypowiedzi? Przecież to teksty żywcem wyjęte z broszur paliota. Jarosław nie dzieli się władzą? To jak Giertych i Lepper zostali premierami? Puki nie zaczęli kręcić wałów oczywiście. Też uważasz, że walczący o prawdę w sprawie śmierci urzędującego prezydenta i najważniejszych generałów to sekta? Też uważasz że niepotrzebnie tam lecieli? Przecież dla każdego prawicowca takie poglądy to herezja. I ja mam uwierzyć, że taki kamikaze czy ci których reprezentuje będą dbać o interes Polski i Polaków lepiej niż komuchy z nocnej zmiany? Niby na jakiej podstawie.
|
1) Kosztem PiS? Wez pod uwage, ze wiekszosc ludzi popierajacych RN nie glosowalaby na Pis. RN zagospodarowywyuje ten obszar ktory aktualnie jest bez swojej reprezentacji w parlamencie - prawicowych mlodych ludzi o liberalnym spojrzeniu na gospodarke i konserwatywnych pogladach. Co prawda w obecnej sytuacji tylko koalicja z PiS wchodzi w rachube bo obecnym celem jest obalenie republkiki okraglostolowej. Niestety nie sadze aby to bylo mozliwe juz w nastepnej kadencji, a to jest warunek konieczny do przejscia do kolejnych etapow naprawy Polski. Moze uda sie przepchnac JOWy chociaz cos czuje ze partia Kaczynskiego bedzie sie bronila przed tym jak tylko bedzie mogla. Bardzo wazne beda tez proby zmarginalizowania opresyjnosci obecnego panstwa.
2) Drozdzie drogi - dobrze wiemy kto kierowal rzadem Marcinkiewicza "z tylnego siedzenia" i jakimi figurantami w rzadzie byli i Lepper i Giertych. Jedyna dobra sprawa bylo to ze absolutnie pochloniety polityczna walka nie mial czasu Jaroslaw zbytnio ingerowac w gospodarke gdzie w miedzczasie Gilowska robila kawal dobrej roboty.
3) Co do calej akcji ze Smolenskiem w tle to juz ci napisalem ze do czasu rzetelnego wyjasnienia sprawy nie bede wyrokowal. Mozliwe ze byla to robota WSI a Rosjanie dozuja informacje i puszczaja falszywki bo destabilizacja sytuacji w Polsce jest im najzwyczajniej w swiecie na reke. I jakkolwiek wyjasnienie tej sprawy jest bardzo wazne nie nalezy zapominac, ze w tej chwili priorytetem jest naprawa finansow panstwa