Proud napisał(a):

Pamiętam jak w jednym meczu z Wisłą, Piech wygrał prawie wszystkie główki (!!!)
Bodajże w PP rozgrywanym przy R22.
Dla mnie z Brożkiem stworzyliby bardzo dobry atak. Szybki, dynamiczny i może nawet...skuteczny.
ale to tylko gdybanie.
|
ogólnie piech ma to, czego nie ma rafał (b.) i na odwrót. Nie chodzi mi o płeć.
Pierwszy z techniką, zdrowiem chociaż bez jakiejś wizji gry, drugi z przeglądem pola, pomysłem ale bez techniki i cherlawy. Ogólnie to gdyby uefa pozwoliła naszym zespołom grać w pucharach po dwunastu to bylibyśmy postrachem dla kazdego.
No ale platini aż tak bońka nie lubi.