Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65588
Stary 18.08.2013, 14:47
Proud napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak w jednym meczu z Wisłą, Piech wygrał prawie wszystkie główki (!!!)

Bodajże w PP rozgrywanym przy R22.

Dla mnie z Brożkiem stworzyliby bardzo dobry atak. Szybki, dynamiczny i może nawet...skuteczny.

ale to tylko gdybanie.
ogólnie piech ma to, czego nie ma rafał (b.) i na odwrót. Nie chodzi mi o płeć.

Pierwszy z techniką, zdrowiem chociaż bez jakiejś wizji gry, drugi z przeglądem pola, pomysłem ale bez techniki i cherlawy. Ogólnie to gdyby uefa pozwoliła naszym zespołom grać w pucharach po dwunastu to bylibyśmy postrachem dla kazdego.
No ale platini aż tak bońka nie lubi.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując