Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65586
Stary 18.08.2013, 14:05
Piech nie ma techniki? Przyjęcie piłki (pod kryciem/ w biegu), umie łamać obrońcę na lewo i prawo, umie się z piłka zabrać. Jeden z niewielu piłkarzy w naszej lidze, który wszystko próbował robić na szybkości.

Messim nie jest, slalomów nie wykonuje, gry nie kreuje ale linię obronną rozerwać potrafił. Nie ma wielkiej skuteczności ale cały czas jest pod grą wiec i mylić się łatwiej i szans na trafienie więcej. Dla niego i dla zespołu.

Tak czy siak nie wierzę, żeby przyszedł do nas.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując