|
kiedyś owszem :
niemniej jednak - Stilic słynął z techniki uzytkowej ale jego minusem było bieganie - z wiekiem nie biega się więcej.
Piech tak samo, atutem jego była zadziorność i szybkość....techniki to on nie posiadał, zreszta gdyby był w jakiejkolwiek formie to chyba by go Waldek King powołał?O tym ze Razack jest bez formy to chuczy cała Warszawa a Peszkin okres przygotowawczy spędził w Płocku, trenując z lokalną Wisłą.Oczywiście jego atutem była szybkość i zwinnośc
Wolicjonalnie dla Smudy Polacy tak, zagraniczni raczej nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|