Każdy piłkarz po 26 roku życia w polskich realiach jest ciężki do odsprzedania za spore pieniądze za granice. Jeśli tacy odchodzą to za relatywnie nie duże pieniądze w stosunku do umiejętności.
Taki Traore czy Peszko przychodząc miałby zagwarantować jakość. Zarabiać to możemy na Stolarskich czy innych Frycach
