Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23742
Stary 18.08.2013, 11:05
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Pis i Po i reszta to jedna banda sukinsynów. Dzięki nim wszystko pozostanie bez zmian, będzie tylko różnica taka, że kradło Pis teraz kradnie PO i znowu będzie kradło Pis, te pozostałe partie w mniejszym stopniu, bo nie mają takiej władzy. Pis miał już pełnię władzy ale cudu nie było, bo nie mogło być z tym lewackim programem, i nie będzie jak wygrają w najbliższych wyborach. Skaczą sobie nawajem do gardeł żeby głupim wyborcom wydawało się, że jest jakaś różnica między nimi. Nie muszę pisać na Po bo tutaj nikt ich nie chwali wręcz przeciwnie, za to pis również kawał bandytów przedstawiani są jako zbawiciele Polski, którzy zrobią z niej krainę mlekiem i modem płynącą. Ludziom tak się podobały rządy pisu, że dwa razy z rzędu zagłosowali na Po. Kto wie pewnie teraz wygra Pis to znowu się powtórzy podobna sytuacja.

Naszym celem czyli prawicowców jest wolna Polska, normalny kraj. Należy w końcu zakończyć ten postkomunizm wprowadzić kapitalizm z wolnym rynkiem. Zmiany wg pisu to tylko takie, żeby dopchać się do władzy i tyle - jedyna zmiana to ta przy korycie z Po na Pis.

Krzyż to jest symbol religijny a nie narzędzie walki politycznej pisu i sekty smoleńskiej. Krzyż nie jest symbolem męczeństwa Lecha (santo subito) Kaczyńskiego, on nie umarł na krzyżu dla naszego zbawienia. Był beznadziejnym prezydentem patrz posty wyżej.

Napiszę kolejny raz Pis to jest bardzo szkodliwa partia obrzydzająca Polakom prawicowość i religię
(niestety jakby przeprowadzić sondaż żeby ludzie podali w Polsce partię prawicową to powiedzą Pis, "wolne media" i inne partie też chętnie podają Pis jako prawicę chociaż nie ma on z prawicowością wiele wspólnego, dobrze że chociaż część młodych ludzi to zauważa, w nich jest nadzieja dla Polski)

Wielki Polak Roman Dmowski powiedział kiedyś „bardziej nienawidzili Rosję niż kochali Polskę”. Jak ulał pasuje do Kaczyńskiego i PiS (chociaż też nie wiadomo czy to nie jest taka gra którą mają odegrać).
Chłopie walisz tekstami jak z gazety Urbana i myślisz że kogoś tym zjednasz? Jesteś dokładnie taki jak narodowiec Giertych. Szkoda czasu na dyskusję.
Hej Nasz TS !!