Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8808
Stary 18.08.2013, 09:27
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
A jakie niby mamy z gwarancje ze na R 22 byłoby miejsce dla Sobola na boisku? żadne, Kapelusz z głowy przed Radkiem za 9 lat z nami. Dziękujemy ,pamiętamy ,może jeszcze wróci kiedyś do Nas w innym charakterze , kto wie.... ,ja tam wolę się cieszyć z Chrapka i Nalepy. Sorry. i A Sobol w dobrym zdrowiu i formie niech gra nawet do 50. A szczerze to byli lepsi przed NIm i wcześniej odchodzili. Swiat się nie zawalił ,stadion stoi jak stał , tylko tych sukcesów z trybun cuś ubyło.....
A niby z kim w zdrowej rywalizacji sportowej miałby przegrać walkę o pierwszy skład? Jedynie z kim mógłby przegrać to z chorymi wizjami tetryka, który wysłowić się nie potrafi.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując