kamikaze napisał(a):

|
Trudno podejrzewać, żeby ludzie popierający pis wiedzieli co się dzieje, jak im się wydaje, że pis to partia prawicowa, a to zwykłe lewaki. Pis to jest gwarant tego całego układu i nic się nie zmieni, trzeba być ograniczonym, żeby tego nie zauważać. Swoimi działaniami zniechęcają tylko ludzi do prawicy, religii i ogólnie polityki. Piszę prawdę o pisie to już obraza majestatu, że napisałem prawdę. To jest jak z obrońcami krzyża nie potrzeba prowokatorów wyborcy pisu sami się ośmieszają.
|
Prawda o pisie jest taka, że nie ma dla niego alternatywy i jeszcze długo nie będzie. Chyba, że status quo czyli rządy nocnej zmiany i pohukiwania "prawdziwych prawicowców" typu Mikke, którzy jak przychodzi co do czego nawet list w połowie okręgów zarejestrować nie potrafią. Ktoś taki miałby rozbijać ugruntowany przez 60 lat postkomunistyczny beton? Wolne żarty. To właśnie takie partyjki jak twoja sa gwarantem obecnego układu, od dwudziestu lat klepią swoją kwestię i nic się nie zmienia, może wytłumaczysz dlaczego akurat tym razem ma być inaczej?
Nie będzie inaczej bo to co jest to jest właśnie wasz cel, rozbić jedność, podzielić, wyśmiać tych którzy dążą do zmian. Uskuteczniasz to kolego kamikaze odkąd się tutaj pojawiłeś. Czy tłumaczysz dlaczego obecna władza jest do zmiany? Nie. Czy wytykasz jej błędy? Nie. Ty jedynie powielasz propagandę antypisowska z nadzieją że nawet jak władza sie zmieni to na SLD albo biłgorajca i nic się nie zmieni, a Ty jedyny prawicowiec dalej będziesz plótł swoje bajeczki.
Dowodem na to o czym piszę jest Twój stosunek do obrońców krzyża, tożsamy z komuszym. To dla myślącego wszystko wyjaśnia, a ciebie demaskuje jako utrwalacza postkomunistycznego układu tzw. pożytecznego ......
Jaroo1 napisał(a):

Ale ty jesteś lemingiem. Wszędzie węszysz spiski, widzisz, że coś jest nie tak ale jak ci koleś pisze o tych 7 cudach Kaczyńskich czy byciu pro żydowskimi przez nich to cisza, zero krytyki, zero podejrzeń. Gdyby o kimkolwiek oprócz osobie z PiSu ktoś podał takie informacje to już by go obrzygał i nazwał komuchem, żydem itp hehe.
Z takim obiektywizmem to daleko nie zajdziemy jako Polacy. No ale skoro wierzysz w Boga Kaczyńskiego to rozumiem, że bóstw nie wolno obrażać. Powodzenia
|
Siedem cudów?

To jakaś nowa baśń prawdziwych prawicowców? Żeby wszyscy byli tak pro żydowscy jak Kaczyński to nie byłoby problemu. Myślisz, że przykleisz łatkę i to wystarczy żeby Kaczyńskiego obrzydzić? Mnie to lata bo Kaczyński jest dziesięć razy bardziej propolski niż prożydowski, a nie jak reszta proniemiecka, prorosyjska, prożydowska, a o propolskości już żaden nie pamięta.
To że zawodowy oczerniacz podaje jakieś informacje to o niczym nie świadczy, ten sam nabija się z emerytów broniących krzyża przed hordami lemingów. Wiesz co to mówi myślącemu?