Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23739
Stary 18.08.2013, 08:52
Cytat:
Kto wie. Teraz chodzi o to żeby wyborcy którzy rozumieją co się dzieje głosowali na 150 różnych partyjek, a w efekcie nic się nie zmieni. Dlatego agitatorzy typu kamikaze nie koncentrują się na wytykaniu błędów rządzących tylko na opluwaniu pisu bo tylko pis może coś zmienić. Reszta jest tak rozgarnięta jak Mikke w ostatnich wyborach. Nawet list zarejestrować nie potrafił. Ile prawicowych głosów poszło dzięki temu do kosza? A Mikke położył uszy po sobie i cisza, jakby taki był plan.
Ale ty jesteś lemingiem. Wszędzie węszysz spiski, widzisz, że coś jest nie tak ale jak ci koleś pisze o tych 7 cudach Kaczyńskich czy byciu pro żydowskimi przez nich to cisza, zero krytyki, zero podejrzeń. Gdyby o kimkolwiek oprócz osobie z PiSu ktoś podał takie informacje to już by go obrzygał i nazwał komuchem, żydem itp hehe.
Z takim obiektywizmem to daleko nie zajdziemy jako Polacy. No ale skoro wierzysz w Boga Kaczyńskiego to rozumiem, że bóstw nie wolno obrażać. Powodzenia
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.