Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23737
Stary 17.08.2013, 22:20
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Ruch Narodowy planuje zostać partią|?
Kto wie. Teraz chodzi o to żeby wyborcy którzy rozumieją co się dzieje głosowali na 150 różnych partyjek, a w efekcie nic się nie zmieni. Dlatego agitatorzy typu kamikaze nie koncentrują się na wytykaniu błędów rządzących tylko na opluwaniu pisu bo tylko pis może coś zmienić. Reszta jest tak rozgarnięta jak Mikke w ostatnich wyborach. Nawet list zarejestrować nie potrafił. Ile prawicowych głosów poszło dzięki temu do kosza? A Mikke położył uszy po sobie i cisza, jakby taki był plan.
Hej Nasz TS !!