Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65577
Stary 17.08.2013, 21:31
Jednego już mamy, a ja dalej czekam aż on się zaprezentuję dłuzej niz 5 minut, nie chce chlopaka hejtować, ale skoro już u nas jest to niech chociaż raz zagra przynajmniej te 20-30 minut, bo tak to człowiek widmo, po coś chyba go sprowadzali. Co do tych transferów, cudów nie oczekuję, ale mam nadzieję ze bedzie to ktos kto przynajmniej umie prosto pilke kopnac, mamy już jakies tam podstawy druzyny, przyda się wiec jeszcze jeden napastnik, ktory będzie konczyl akcje, bo Broziu pokazuje ze moze takze dograc etc, wiec jest to jednak poziom wyzej ; P
Odpowiedz cytując