Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 17.08.2013, 16:33
Lechia wygrywa 2-0 z Siarką, więc to z nimi zagramy u siebie w 1/8 finału PP. Mecz 22 października lub 5 listopada.

Natomiast w dogrywce męczy się Śląsk, który może być naszym rywalem w ćwierćfinale.
Ostatnio edytowane przez rychu : 17.08.2013 o godz. 16:45.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując