|
Lechia wygrywa 2-0 z Siarką, więc to z nimi zagramy u siebie w 1/8 finału PP. Mecz 22 października lub 5 listopada.
Natomiast w dogrywce męczy się Śląsk, który może być naszym rywalem w ćwierćfinale.
Ostatnio edytowane przez rychu : 17.08.2013 o godz. 16:45.
|