Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbycho93
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
8805
17.08.2013, 16:02
Boże, Sobola już u nas nie będzie, wiec przestańcie płakać jak małe dzieci. To że poszedł to nie znaczy że jest koniec świata.
zbycho93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbycho93
Znajdź inne posty napisane przez zbycho93