Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1597
Stary 17.08.2013, 15:33
Szpilka zrobił to co do niego należało, ładny nokaut, ale progresu od ostatnich 2 walk nie widzę.
Trochę zawiodłem się na Mollo, bo miał być super przygotowany, a kondycyjnie siadł podobnie jak w pierwszej walce.

Fonfara rzutem na taśmę zwycięstwo, ładniutkie wykończenie rywala, ale niestety do tego sierpowego w 8 rundzie (który wszystko tak naprawdę załatwił) wyraźnie przegrywał z Hiszpanem. Po walce stwierdził, że kontrolował walkę, ale prawda jest taka, że walkę kontrolował Campillo, aż się na jego nieszczęście nadział na destrukcyjną bombę która go ostatecznie załatwiła (tak to w boksie bywa).
Fonfara trochę jak Włodarczyk - przez wiele rund słabiej od przeciwnika, ale pod koniec potrafi rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść jednym mocnym uderzeniem. Przy czym Włodarczyk ma świetną gardę, a Fonfara niestety wiele zbiera na twarz. Z wciąż świetnym Hopkinsem niestety będzie miał minimalne szanse na wygraną.
Ostatnio edytowane przez Jazon : 17.08.2013 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując