Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65571
Stary 17.08.2013, 14:47
huberix napisał(a):Wyświetl post
Maki to w tej chwili najlepsza opcja. Nie dość, że Wiślacy to do tego młodzi. Mateusz przynajmniej coś tam umie kopnąć więc nawet jak się nie sprawdzi to i tak ktos go kupi. Michał to zawsze lepsza osoba niż Boguś który ostatnio pozytywnie zaskakiwał. O Piechu i innych nie ma szans - KASA !!!
A jakieś argumenty sportowe?
Mateusz powinien przyjść bo... a Michał dlatego że...
Off: Sobol właśnie strzelił
Odpowiedz cytując