Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 17.08.2013, 14:24
Franiu buduje fajny zespół. Przynajmniej piłkarze wiedzą, że Boss lubi Frania i że min. 3 lata z nim będą więc nic nie da gra na zwolnienie trenera jak było w przypadku Petrescu .
We Frania wierzyyło dużo osób i ja też, ale jak wszyscy bałem sie też czy nie spier... jak z kadrą i Regensburgiem ( choć kadra to troszke inny temat). Osobiście wolałem Nawałkę, ale Smuda naprawdę udowadnia, że można.Teraz celować w pierwszą ''6'' na koniec i przez Puchar Polski do pucharów. Patrząc na grę i zaangażowanie można nawet liczyć na coś więcej. Franiu Smuda - 100% zaufiania no, moze 99 bo patrząc na twoje wypowiedzi...
Odpowiedz cytując