|
Maki to w tej chwili najlepsza opcja. Nie dość, że Wiślacy to do tego młodzi. Mateusz przynajmniej coś tam umie kopnąć więc nawet jak się nie sprawdzi to i tak ktos go kupi. Michał to zawsze lepsza osoba niż Boguś który ostatnio pozytywnie zaskakiwał. O Piechu i innych nie ma szans - KASA !!!
|