Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65570
Stary 17.08.2013, 14:07
Maki to w tej chwili najlepsza opcja. Nie dość, że Wiślacy to do tego młodzi. Mateusz przynajmniej coś tam umie kopnąć więc nawet jak się nie sprawdzi to i tak ktos go kupi. Michał to zawsze lepsza osoba niż Boguś który ostatnio pozytywnie zaskakiwał. O Piechu i innych nie ma szans - KASA !!!
Odpowiedz cytując